Ostrava

Studium v Ostravě

ALMA MATER NA TŘI?

HGF. Nebo také VŠB-TUO, které tady říkáme jednoduše Báňská. Najdeš tu největší kampus ve střední Evropě, pohodové lidi a příležitosti, které se neodmítají. Třeba stáže ve firmách či pobyty v zahraničí.

OSTRAVA!!!

Ostravu buď miluješ, nebo nesneseš. Nic mezi neexistuje. Ostrava je rázovitá a barevná jako Colours. Její ocelové srdce tluče naplno. Sportem, kulturou a vědou.

ZÁBAVA

Studentský život je od toho, aby se žil. Takže občas prostě zaklapni notebook a vyraz si s přáteli. Kam? Třeba na legendární Stodolní nebo do klubů Vrtule a T2. A kdo nezažil kolejní párty, jako by nebyl.

KAMPUS

Porubský kampus je obrovský. Dobře se tu najíš i zasportuješ. A hlavně – najdeš tu studentské koleje. Takže když se probudíš 10 minut před začátkem přednášky, nevadí.

VĚDA A VÝZKUM

Sbírání kreditů není všechno. Zapoj se už během studia do vědy a výzkumu a obohať svět techniky ještě jako zelenáč bez titulu. Dá ti to hrozně moc.

TEORIE V PRAXI

HGF aktivně spolupracuje s průmyslovými firmami a umožní ti otestovat teorii z přednášek v praxi. Díky tomu můžeš snadno přijít k práci v oboru ještě jako student. To je do budoucna k nezaplacení!

Pojď k jádru věci

Podej přihlášku